İstanbul’ un tüm ilçelerinde Arçelik çamaşır makinesi teknik servisi hizmeti veren firmamız Şişli ve çevresinde de müşterilerine profesyonel hizmet vermektedir.

Şişli Arçelik Çamaşır Makinesi teknik servisi olarak müşterilerimizin çamaşır makinesi arızalarına yerinde ve zamanında onarıyor, ilk kurulumlarını yapıyoruz.

Şişli Arçelik Çamaşır Makinesi ServisiÇamaşır makinelerinin arızaları ev işlerinde aksamalara, kirlilerin birikmesine, giyecek temiz kıyafet bulunmasında sorunlara neden olmaktadır. Şişli Arçelik Çamaşır Makinesi teknik servisi olarak bu gibi arıza durumlarında müşterilerimizin mağdur olmalarını istemeyiz. Bu yüzden hızlı servis hizmeti sunuyoruz. Arçelik çamaşır makinesi arızalarında servis taleplerine hızlı bir şekilde müdahale ediyoruz ve sorunu hemen ortadan kaldırıyoruz. Gerekli olan tüm parçalar orijinal yedek parça stoklarımızdan hızla ve ekonomik olarak temin ediliyor. Bunun yanı sıra Arçelik çamaşır makinesi eşya ilk kurulumunu yaparak güven içinde kullanabileceğiniz şekilde, çalışır durumda teslim ediyoruz.

Şişli Arçelik Çamaşır Makinesi teknik servisi, teknolojiyi yakından takip etmekte, teknik personelini eğitim ve seminerlere göndererek kendilerini geliştirip yeni modelleri öğrenmelerini ve sorunları doğru bir şekilde çözmelerini sağlamaktadır.

Şişli Arçelik Çamaşır Makinesi teknik servisi teknik personelimiz işinin ehli, becerili ve güvenilir kişilerden oluşmaktadır. Müşterilerimizle empati kurabilen, güler yüzlü kişilerden seçilmişlerdir.

Şişli Arçelik Çamaşır Makinesi teknik servisi çamaşır makinesi arıza ve kurulumlarında oldukça uygun işçilik ve orijinal yedek parça temininin yanı sıra uygun fiyatları ile de müşterilerine güven vermektedir. Garanti süresi dolmuş beyaz eşyaların arıza durumlarında müşterilerine yüksek kalite işçilikleri ile uygun fiyatlı hizmetler sunmaktadır. Onarımını yaptığımız çamaşır makinelerine 1 yıl garanti veriyoruz.

Şişli Arçelik Çamaşır Makinesi teknik servisi ile çamaşır makinesi arızaları sorun olmaktan çıkıyor ve mağduriyetiniz en kısa sürede gideriliyor.  Prensip olarak arızalarınızı yerinde çözmekle beraber bazı büyük arızalarda makinenizi servis yerimize götürmek gerekebiliyor. Bu tür durumlarda modern servis araçlarımız ile makinenizi alıp kısa sürede onarımını tamamlıyor ve en kısa sürede evinize getirerek çalışır durumda kullanımınıza sunuyoruz.

Şişli Arçelik Çamaşır Makinesi teknik servisi olarak müşteri memnuniyetini önemsiyor ve kaliteli hizmet anlayışımızdan ödün vermeden işimizi en iyi şekilde yapıyoruz.

Back To Top